Zoom In

Taste of the Wild Pine Forest 12,2 kg

1 398,00 Kč
S DPH
Počet

Gurmánské bezobilné krmivo TASTE OF THE WILD Pine Forest. Jak již název napovídá, dominantní surovinou je vydatné zvěřinové maso. Pine Forest jsou granule pro pejsky každého plemene i jakéhokoli věku.

Kompletní krmivo TASTE OF THE WILD pro psy vhodné pro všechna stádia života. Složení: 
zvěřina, jehněčí moučka, cizrna, hrách, čočka, hrachový protein, hrachová mouka, vaječný výrobek, řepkový olej, tapioka, rajčatové výlisky, moučka z mořských ryb, minerály, sušený čekankový kořen, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z Yucca schidigera. Analytické složky:
Protein 28,0 % 
Obsah tuku 15,0% 
Hrubá vláknina 4,5% 
Hrubý popel 6,9% 
Vlhkost 10,0% 
Omega-6 mastné kyseliny 2,8 % 
Omega-3 mastné kyseliny 0,3 %. Doplňkové látky (na kg)Vitamíny: 
Vitamín A 10 000 IU/kg, Vitamín D 750 lU/kg, Vitamín E 150IU/kg. 
Stopové prvky: 
Hydrát chelátu železa a aminokyselin 60 mg/kg, Hydrát chelátu mědi a aminokyselin 7,0 mg/kg, Monohydrát síranu železnatého 60 mg/kg, Pentahydrát síranu měďnatého 7,0 mg/kg, Jodid draselný 1,5 mg/kg, Hydrát chelátu manganu a aminokyselin 14mg/kg, Oxid manganatý, 14 mg/kg Síran manganatý, 14 mg/kg, Hydrát chelátu zinku a aminokyseliny, 75 mg/kg, Síran zinečnatý 75 mg/kg, Seleničitan sodný 0,3 mg/kg. Senzorické doplňkové látky: 
přírodní příchuť. Datum minimální trvanlivosti a výrobní kód naleznete na zadní straně obalu. Informace o krmení naleznete v dodané tabulce. Skladujte na suchém místě. Podávejte suché. Zvířata by měla mít neustále k dispozici pitnou vodu. Není určeno pro konzumaci lidmi.